Milá ženo, jak se cítíš?

Nemáš na sebe čas, protože se věnuješ víc druhým než sama sobě?

Cítíš se vyčerpaná a unavená?


Dopřej si čas pouze pro sebe.

Ráda bys všechno zvládala s nadhledem, byla odpočatá a uvolněná a měla ze sebe dobrý pocit?  Chceš si dopřát nerušený čas, jen sama pro sebe? Toužíš se nechat opečovávat nerušeně dvě hodiny a cítit se vyrovnaná a odpočatá.


Najdi své štěstí v těle -  dej se na první místo.


Dovol si načerpat zpět svou životní energii a získat ještě větší propojení se sebou. Budeš relaxovat za zvuku krásné hudby a příjemného svitu svíček a s voňavými léčivými oleji. Hezky si odpočineš a mezitím se z tebe odplaví všechny starosti a stres. 


Zvu tě na pravou ajurvédskou celotělovou masáž Abhyangu.


V čem je Abhyanga výjimečná?

Jedná se o jemnou indickou masáž, která má užasné harmonizační účinky...


Hřejivý dotek okusí celé tvé tělo včetně hlavy a obličeje. Používám pouze přírodní nejkvalitnější teplý olej, který uvolní svalové napětí a dodá výživu kloubům a pokožce jemnost a vitalitu. Výběr oleje je jedinečný při každé masáži a závisí na tvé náladě, konstituci a ročním období .


Abhyanga posiluje také imunitu, zklidňuje nervový systém a zlepšuje koncentraci. Dochází k rozproudění energetických drah v těle, k odplavení škodlivých látek z těla, zlepšení lymfatického systému a navození samoozdravných procesů v těle.

Daruj si královskou relaxaci v podobě uvolnění a odpočinku a dopřej si čas a prostor, ve kterém se vrátíš k sobě, kde se sebou propojíš a prožiješ hluboké uvolnění. Dovol si zažít změnu, která tě dostane tam, kam jsi připravená jít ...

Procedury si užiješ v příjemném prostředí zařízeném v indickém stylu nábytkem přímo z Indie. Zažiješ lehkost a uvolnění, abys mohla s radostí a  nadhledem tvořit svůj život.

Jsi připravena vyzařovat zdraví,

klid a krásu?

Na masážích se mi líbí, že je nám dopřána možnost otevřít srdce a mysl bez našeho velkého úsilí. Stačí se jen naladit a nechat vše pracovat za nás. Následovat svou duši a cítit se doma. Účinky masáže působí na všech úrovních našeho těla - fyzické, emoční i mentální. Jedná se o nerušený čas, který věnujeme jen a jen sami sobě a prožijeme jej v nerušeném prostředí. 

Při masáži používám účinné a ověřené bylinné přírodní produkty, které se do těla vstřebávají bezpečně kůží a tělo si tak vezme přesně co potřebuje. Abhyanga se provádí ručně bez použití jakýchkoli přístrojů. Ruce jsou citlivý a vnímavý nástroj a tak můžou vyhodnocovat aktuální nastavení tvého těla.

Pomocí masážních procedur se v těle obnovují samoozdravné procesy, kdy tělo samo dobře ví co má dělat a co je pro tebe nejlepší. Psychické pohodlí a dobré naladění se odráží ve výrazu těla i obličeje. Po masáži z tebe bude vyzařovat zdraví, klid a krása. Vnitřní krása se projevuje i navenek a tato krása je trvalá. Buď připravená, že ve tvém životě se začnou dít změny. 

Dovol si ve svém životě zažít klid a naladit se na své srdce.

Na co se můžeš těšit?

Dopřeješ si hned na začátku prohřátí a relaxaci v infrasauně 

Bude na tebe čekat lahodný nápoj pro posílení očistných procesů

Zažiješ odplavení stresu a napětí z každé buňky tvého těla

Jemnou masáží dojde k pročistění tělesných drah a kanálů

Pomocí přírodních olejů a vůní bude masáž výživou pro tvoje mysl, tělo i duši

Samozřejmostí je lepší spánek v jeho hloubce i délce

Na masáž není potřeba si nic nosit, vše bude pro tebe přichystáno, abys mohla nerušeně odpočívat a být otevřená, že se můžou dít zázraky :)

Ty jsi důležitá ve tvém životě a je čas, abys našla

cestu sama k sobě.

Cena: 1 600 Kč


Čas, který věnuješ jen sama sobě:

150 minut


Termín masáže si domluvíme po vzájemné dohodě, tak aby jsi měla čas plně relaxovat.


Místo: Masérské studio se nachází v Přerově na adrese

Za Mlýnem 55.

Je pro mě velkou radostí dopřát ti přesně to co potřebuješ.

Kdo se ti bude věnovat?

Jsem žena, která má v životě ráda radost a štěstí. Miluji svého muže, psa a přírodu a vše co z ní pochází.  Baví mě provázet lidi a ukazovat jim jejich cestu ke změně. Cestu k sobě. Také jsem nadšená badatelka všeho co dává našemu tělu, mysli a duši výživu i smysl. Věřím na léčebné účinky přírody. Zajímám se o starodávnou nauku Ajurvédu, která všech přírodních pokladů využívá. Daruji ti osobní přístup.


 Hanka

Těším se, jak společně otevřeme brány nekonečným možnostem života ...

U Hanky jsem  zatím stihla vyzkoušela  marmovou masáž, masáž lymfy a masáž zad. Každou masáž Hanka přizpůsobila mým potřebám, navíc před masáží jsem si mohla nahřát celé tělo v infrasauně. Jako bonus vnímám i to, že v rámci masáže jsem získala i spoustu cenných informací a rad. Oceňuji osobní přístup Hanky a snahu opravdu pomoci. Velmi příjemná masáž v útulném stylovém prostředí. Děkuji Hani.

Jarmila Grée

 Za sebe mohu říct, že jsem velmi spokojená s nabídkou služeb. Paní Hanka je velmi sympatická žena, která má přehled nejen v péči o tělo ze vnějšku, ale také zná mnoho alternativ stravovaní a má velký přehled v doplňcích stravy, které jsou přírodní a čisté, což velmi oceňuji. Prostředí ve kterém pracuje je útulné a přizpůsobené tak, že se v něm cítím velmi příjemně a dokážu se uvolnit a zrelaxovat a to je pro mně při návštěvě cíl. Zkrátka vím, že jsem opravdu v dobrých rukou a Hance důvěřuji, jak po stránce duševní, tak i fyzické. Její služby jsem využila několikrát a rozhodně v tom hodlám pokračovat. Určitě doporučuji všem! :)

Adéla Uřinovská

Jsem ráda, že se Hani konečně rozhodla ke svému životnímu kroku, který úplně nesobecky :) obohatí i mne. Už jsem si vydobyla své místo u ní na lehátku a absolvovala několik marmových terapií, které mě neskutečně nabudily a to nemluvím o idylickém prostředí, kde se cítím báječně, uvolněně a bezpečně. Takže čtvrtky jsou mé! Pravidelná péče o mé štěstí v těle :), kdo by to nechtěl?

Lucie Zapletalová