Chcete zažít

vnitřní klid a mír? 


Cítit se vyrovnaní,

silní a protažení?

 

Jóga nám pomáhá

harmonizovat 

tělo i mysl.Líbí se vám jóga, ale myslíte si,

že cvičení asán není pro vás, že to vaše tělo nezvládne? 

Vyzkoušejte 

jógu pro zkrácené :)

Navštívili jste skupinové lekce jógy a připadáte si, že jste nejhorší? Nedotknete se podlahy, nechytíte se palce u nohou nebo neuděláte stojku na hlavě? Všichni kolem vás vypadají jako by jógu cvičili celý život a jejich asány jsou jako fotky v časopise? Po návštěvě pár takových lekcí jste si řekli, že jóga asi není pro mě a na další lekce jste už nezavítali? Znám tento pocit a jógu cvičím jinak. Beru ohled na tělo, respektuji jeho limity a možnosti a užívám si cvičení v pohodlných pozicích. A toto naučím i vás.

SKUPINOVÉ LEKCE JÓGY od LEDNA 2024

Toužíte zažít pocity uvolnění a lehkosti? To vše dokáže jóga i v případě, že se neřadíte mezi nejpružnějšího člověka na světě :)


Vyzkoušeli jste již několik cvičení jógy a průběh lekce vás neuspokojil? Nevíte, jak správně dýchat? Bojíte se po minulých zkušenostech, že byste nezapadli? Nedotknete se podlahy, nechytíte se palce u nohou nebo neuděláte stojku na hlavě? Nevadí. Přijďte si vyzkoušet společné cvičení a zjistit, jestli je to to pravé ořechové přesně pro vás. 


Skupinové lekce budou zaměřené na posílení a protažení těla zejména partií, které mají tendence ke zkrácení a pozice budou přizpůsobeny vašim fyzickým možnostem. Naučit se poslouchat vlastní tělo a cvičit dle vlastního fyziologického nastavení.  Pomohu vám, abyste pochopili vlastní tělo a uměli mu naslouchat.


Přijďte strávit sobotní dopoledne naladit se a cítit se skvěle :)


Čas: 9:00-10:00 

Místo: Za Mlýnem 55, Přerov

Vzít s sebou: jogamatku a vše ostatní co budete potřebovat pro vás bude zajištěno 


Doba trvání: 60 minut

Cena: 200 Kč


Termíny:

Květen:

4.5.2024

18.5.2024

25.5.2024


Červen:

1.6.2024


nebo si rezervujte své místo na emailu: hanka@stestivtele.cz nebo mobilu: +420 605 453 943

V případě, že se lekce z jakýchkoli důvodu nebude konat budu vás kontaktovat. 

Díky za pochopení a těším se na společně strávené chvíle.


Hanka

Individuální LEKCE JÓGY

Chcete začít cvičit jógu nebo udělat něco pro sebe a nevíte jak začít? Rádi byste prováděli cvičení správně a chcete poradit s nastavením a vnímáním těla? Nevíte, jak správně u cvičení dýchat? Bojíte se jít na společné lekce jógy, že byste nezapadli?


To jste tu správně a můžeme společně v příjemném prostředí cvičit podle vašich přání a potřeb. Pomůžu vám nastavit pozice tak, aby byly pro vás pohodlné a cítili se v nich dobře. Projdeme vše co budete potřebovat, popovídáme si o všem čemu nebudete rozumět a budu vám dělat průvodce na vaší nové jógové cestě. 


Doba trvání: 60 minut

Cena: 1 000 Kč


Objevte neomezené možnosti vašeho těla

Co pro mě znamená jóga?

Jóga je součástí ajurvédy a slouží pro vyrovnávání těla, mysli a vědomí. Jóga je způsob života. Nejedná se pouze o fyzické cvičení. To je jen jedna část jógy. Asány neboli fyzické pozice nám pomáhají budovat sílu a flexibilitu a působí také na harmonizace všech tří dóš v těle a to má pozitivní vliv na naše zdraví. Jóga nás propojuje s nebem a zemí.

V mých lekcích jógy budeme provádět jógu s bdělou pozorností a v asánách budeme pečlivě hlídat jejich správné provedení.  Pozice by měly být pro naše tělo komfortní a pohodlné a pokud chceme zvyšovat svou kondici ve své síle a flexibilitě, tak bychom měli cvičení provádět na hranici svého komfortu. Po správném cvičení jógy získáte novou energii do vašeho těla. Dojte k navození vnitřního klidu a rovnováhy.

Harmonickým dýcháním pranajámy budeme harmonizovat své emoce a cvičném asán harmonizovat čakry v našem těle.

Vaše cesta ke změně 

vytvořte si vlastní štěstí v těle 

masáže 


masáže 


masáže 


masáže 


masáže 


masáže 

masáže 

masáže 

Co si přinést s sebou

Přineste si vlastní jógamatku a ostatní pomůcky na cvičení vám budou plně k dispozici - bolstery, deky, bloky nebo pásky . Občerstvení bude pro vás také zajištěno. Cvičit budeme v příjemném prostředí, kde můžete nerušeně prožít harmonizaci

těla a mysli. 

Udělejte radost vašim blízkým

Napište mi a domluvíme se na zaslání nebo předání poukazu pro radost našim nejdražším.

KONTAKT


Hanka Zamcová

  • Za Mlýnem 55, Přerov
  • hanka@stestivtele.cz
  • +420 605 453 943

Spolupracuji s centrem LeMon